Hakkımızda

Ak Danışmanlık Ltd. 2003 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirketin amacı, yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerin satış ve pazarlama faaliyetleri için çeşitli alanlarda danışmanlık ve çözüm ortaklığı hizmetleri sunmaktır.

Ak Danışmanlık Ltd., çeşitli sektörlerdeki kişi, firmalara ve gruplara yönelik faaliyetlerine çözüm ortaği, işbirliği alanlarında hizmet vermektedir. Özellikle gayrimenkule yönelik faaliyetlerine devam etmekte ve çözüm ortağı, iş birliği hizmeti vermektedir, müşteri gizlilik sözleşmeleri ve şirket prensipileri nedeniyle bazı portfoylerimiz gizli tutulmaktadır.

Ayrıca, Ak Danışmanlık Ltd., yurtiçindeki ve yurtdışındaki firmalar ile çeşitli sektörlerde faaliyetlerine devam etmektedir.

ŞİRKET FELSEFESİ

  • Ak Danışmanlık Ltd. müşterilerinin elden çıkarılmasına yönelik tüm bilgi, beceri ve kaynaklarını sunmaktadır.
  • Ak Danışmanlık Ltd. ilk önce iletişimi önemli bir stratejik yönetim aracı olarak görür.
  • Ak Danışmanlık Ltd. önce gerçek kişi veya tüzel kişiliğin talep ve hedefleri doğrultusunda ön araştırma yaparak konuşurken koçluk görevini yerine getirir.

YÖNETİM BİLDİRİMİ

  • Ak Danışmanlık Ltd. yerel ve uluslararası vizyona sahiptir.
  • Ak Danışmanlık Ltd. güven ve prestiji temsil etmektedir.
  • Ak Danışmanlık Ltd. üretim süreçleri ve çeşitli sektörlerde bilgi birikimine sahiptir.
  • Ak Danışmanlık Ltd. küresel sorunların çözüm ortağı olarak görev yapmaktadır.
  • Ak Danışmanlık Ltd. uluslararası ve yerel ağ üyesidir ve hizmetlerini geniş bir yelpazede yürütebilmektedir.

YURT DIŞI PORTFÖYÜMÜZ

Londra

Ak Danışmanlık olarak Londra’daki çözüm ortağımız CBRE ile birlikte, Londra ve çevresinde konut ve ticari gayrimenkul sahibi olabilmeniz için güvenilir, kaliteli ve kişiye özel hizmet sunmaktadır.

Pazar araştırması, uygun proje ve portföylerin bulunması, hukuki işlemlerin takibi ve Finansal gibi kapsamlı tüm servisleri sizlere sunmaktadır.

An itibari ile bu işbirliği kapsamında Londra’nın merkezi bölgelerinde Rezidans, Tower yada yenilenen Tarihi Binalar ‘da muhteşem daireler olmak üzere birçok farklı gayrimenkul tipinin danışmanlığını yönetiyoruz.

Londra’da gayrimenkul edinmek veya yatırım yapmak isteyen imkânları daha detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.

Barselona

Ak Danışmanlık olarak İspanya ve Barselona’daki çözüm ortağımız ‘Address Properties’ ile birlikte, Barselona ve çevresinde konut ve ticari gayrimenkul sahibi olabilmeniz için güvenilir, kaliteli ve kişiye özel hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında konu ile ilgili olan gayrimenkule yönelik mimari ve içmimarlık hizmetler ile beraber projenin hazırlık ve uygulama alanlarında profesyonel destek verilmektedir. Address Properties, Barselona'daki gayrimenkul alanında uzmanlaşmış bir gayrimenkul ve emlak geliştirme danışmanlık şirketidir.


Pazar araştırması, uygun proje ve portföylerin bulunması, hukuki işlemlerin takibi ve Finansal gibi kapsamlı tüm servisleri sizlere sunmaktadır.
Golden Visa başvuruları aşamasında gerçekleşmesini arzu ettiğiniz gayrimenkul yatırımlarında ve bu yatırımlarınıza yönelik hukuki destek ile beraber Visa işlemleri ile ilgili sizlere gerekli profesyonel hukuk desteği sunmaktadır.


İspanya, Barselona’da gayrimenkul edinmek veya yatırım yapmak isteyen imkânları daha detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.